Løvvang Bowling Centers Halturnering 2019-2020
Turneringsplan for række 5


Runde 1 - Onsdag den 4. september 2019
kl. 17:00 BIS Bladt Industries 2 Portland 4
kl. 17:00 Coop Danmark 2 KTA
kl. 17:00 Club 2005 Team Spirit
kl. 17:00 Team TIB Kugle-Team 3

Runde 2 - Onsdag den 18. september 2019
kl. 18:00 KTA Team TIB
kl. 18:00 Portland 4 Kugle-Team 3
kl. 18:00 Team Spirit BIS Bladt Industries 2
kl. 18:00 Club 2005 Coop Danmark 2

Runde 3 - Onsdag den 2. oktober 2019
kl. 19:00 KTA Club 2005
kl. 19:00 Kugle-Team 3 BIS Bladt Industries 2
kl. 19:00 Team Spirit Coop Danmark 2
kl. 19:00 Portland 4 Team TIB

Runde 4 - Onsdag den 16. oktober 2019
kl. 20:00 Coop Danmark 2 Team TIB
kl. 20:00 Team Spirit Portland 4
kl. 20:00 Kugle-Team 3 KTA
kl. 20:00 BIS Bladt Industries 2 Club 2005

Runde 5 - Onsdag den 30. oktober 2019
kl. 17:00 Portland 4 KTA
kl. 17:00 BIS Bladt Industries 2 Coop Danmark 2
kl. 17:00 Team TIB Club 2005
kl. 17:00 Kugle-Team 3 Team Spirit

Runde 6 - Onsdag den 13. november 2019
kl. 18:00 Club 2005 Kugle-Team 3
kl. 18:00 Team TIB Team Spirit
kl. 18:00 Coop Danmark 2 Portland 4
kl. 18:00 KTA BIS Bladt Industries 2

Runde 7 - Onsdag den 27. november 2019
kl. 19:00 Kugle-Team 3 Coop Danmark 2
kl. 19:00 Portland 4 Club 2005
kl. 19:00 BIS Bladt Industries 2 Team TIB
kl. 19:00 Team Spirit KTA

Runde 8 - Onsdag den 8. januar 2020
kl. 20:00 Portland 4 BIS Bladt Industries 2
kl. 20:00 KTA Coop Danmark 2
kl. 20:00 Team Spirit Club 2005
kl. 20:00 Kugle-Team 3 Team TIB

Runde 9 - Onsdag den 22. januar 2020
kl. 17:00 Team TIB KTA
kl. 17:00 Kugle-Team 3 Portland 4
kl. 17:00 BIS Bladt Industries 2 Team Spirit
kl. 17:00 Coop Danmark 2 Club 2005

Runde 10 - Onsdag den 5. februar 2020
kl. 18:00 Club 2005 KTA
kl. 18:00 BIS Bladt Industries 2 Kugle-Team 3
kl. 18:00 Coop Danmark 2 Team Spirit
kl. 18:00 Team TIB Portland 4

Runde 11 - Onsdag den 19. februar 2020
kl. 19:00 Team TIB Coop Danmark 2
kl. 19:00 Portland 4 Team Spirit
kl. 19:00 KTA Kugle-Team 3
kl. 19:00 Club 2005 BIS Bladt Industries 2

Runde 12 - Onsdag den 4. marts 2020
kl. 20:00 KTA Portland 4
kl. 20:00 Coop Danmark 2 BIS Bladt Industries 2
kl. 20:00 Club 2005 Team TIB
kl. 20:00 Team Spirit Kugle-Team 3

Runde 13 - Onsdag den 18. marts 2020
kl. 17:00 Kugle-Team 3 Club 2005
kl. 17:00 Team Spirit Team TIB
kl. 17:00 Portland 4 Coop Danmark 2
kl. 17:00 BIS Bladt Industries 2 KTA

Runde 14 - Onsdag den 1. april 2020
kl. 18:00 Coop Danmark 2 Kugle-Team 3
kl. 18:00 Club 2005 Portland 4
kl. 18:00 Team TIB BIS Bladt Industries 2
kl. 18:00 KTA Team Spirit